Apartmány v Pissouri

Potřebujete ubytování v Pissouri ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Pissouri. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Pissouri má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Pissouri Vines 5 

Foto: Pissouri Vines 5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Pissouri Vines 5 in Pissouri offers accommodation with free WiFi, 16 km from Happy Valley. This property offers access to a patio. This apartment features a flat-screen TV, a seating area, a kitchen with a oven and a microwave, and 2 bathrooms.


2. Ambelones Apartments 

Foto: Ambelones Apartments
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
94 %

Located in Pissouri, 9 km from Happy Valley, Pissouri Bay Ambelonon Apartments features a terrace and views of the sea. Within proximity you can reach the sandy and pebbled beach. All units are air conditioned and feature a flat-screen TV.


3. Pine Bay Apartment 

Foto: Pine Bay Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Pine Bay Apartment offers accommodation in Pissouri, 17 km from Happy Valley. With sea views, this accommodation features a terrace and a swimming pool.


4. Zafira Holiday Apartments 

Foto: Zafira Holiday Apartments
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
96 %

The family-run Zafira Holiday is set in a garden on the outskirts of Pissouri a 3-minute walk from the central square. Pissouri Bay is a 7-minute drive away. It offers self-catered accommodation with balcony overlooking the Mediterranean Sea.

Pokoje

Studio
osoby55 - 55 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby60 - 60 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osoby70 - 70 EUR za noc

5. Pissouri Beach Front Apartments 

Foto: Pissouri Beach Front Apartments
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
94 %

Pissouri Beach Front Apartments provides accommodation with a garden and free WiFi. Each of the units features a flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a microwave, and a private bathroom with a shower and a free toiletries.

Pokoje

Apartmán s výhledem na moře
osoby93 - 93 EUR za noc
Apartmán s výhledem na moře
osoby116 - 133 EUR za noc

6. Chariandry Court 

Foto: Chariandry Court
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
94 %

Chariandry Court offers accommodation in Pissouri, within 2 km of the Blue-Flag beach. Happy Valley is 10 km from the property. Free WiFi is featured throughout the property. The accommodation is air conditioned and features a seating area.


7. Lazaros Pissouri Apartments 

Foto: Lazaros Pissouri Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Located in the village of Pissouri, Lazaros Pissouri Apartments offer fully equipped units with views over the mountain and the garden. The property is 10.4 km from Happy Valley, while the nearest beach can be reached within a short drive.

Pokoje

Apartmán
osob60 - 60 EUR za noc
Apartmán
osob50 - 50 EUR za noc

7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: